programs.pl - strona główna
 |  Rejestracja

HP Inc. do 2025 roku zapewni dostęp do edukacji ponad 100 milionom osób na całym świecie

Dodano: 07.07.2017, Źródło: HP, Komentarze: 0

W trakcie Festiwalu Global Citizen 2017, odbywającego się w Hamburgu, firma HP Inc. poinformowała, że w latach 2015-2025 będzie aktywnie angażować się w zapewnienie 100 milionom najbardziej potrzebującym dogodnych warunków do nauki. Tegoroczna edycja festiwalu przypadała w przeddzień Szczytu G20, podczas którego światowi przywódcy gromadzą się, aby rozmawiać o kwestii nierówności oraz promować zrównoważony rozwój.

Program HP stanowi wsparcie dla Celu 4 Zrównoważonego Rozwoju ONZ i wpasowuje się w cel firmy, jakim jest poprawienie dostępu do wysokiej jakości edukacji i ustawicznego kształcenia, zarówno w środowisku szkolnym, jak i poza nim, co zostało zarysowane w opublikowanym niedawno

"Do wielkich i małych projektów" - nowa kampania HP z udziałem Wojciecha Mecwaldowskiego

Dodano: 23.06.2017, Źródło: HP, Komentarze: 0

Firma HP Inc wystartowała z nową kampanią promującą urządzenie HP Deskjet GT 5820 All-in-One, której towarzyszy specjalny spot z udziałem aktora Wojciecha Mecwaldowskiego: https://www.youtube.com/watch?v=450vk_Vv6Is&feature=youtu.be

Scenariusz filmu reklamowego zakładał pokazanie głównego bohatera przez pryzmat dwóch światów: papierowego – świata wyobraźni, marzeń i celów oraz realnego – świata człowieka sukcesu i jego zrealizowanych planów. Wszystko zaczyna się od marzeń. Sukcesy zawodowe czy wymarzone podróże są możliwe, bo przyciąganie marzeń ma wielką moc. Zaczynamy od planowania, by za pomocą ołówka i kartki przenieść swoje marzenie na papier. Wojciech
Mecwaldowski w kampanii dla HP zaczął od wydrukowania swoich marzeń, ponieważ teraz koszty

HP przedstawia cele dotyczące łańcucha dostaw, wspierających pozytywne zmiany społeczno-środowiskowe

Dodano: 22.06.2017, Źródło: HP, Komentarze: 0

W połowie czerwca firma HP opublikowała raport dotyczący zrównoważonego rozwoju za 2016 r. – HP 2016 Sustainability Report. Raport przedstawia nowe inicjatywy, które mają ograniczyć jej globalny wpływ na środowisko poprzez 10-procentowe ograniczenie emisji gazów cieplarnianych (GHG) Zakresu 3 w łańcuchu dostaw do 2025 r.

Jednocześnie firma przedstawiła dwa cele dotyczące odpowiedzialności w łańcuchu dostaw: 1) podwoić udział fabryk w programach zrównoważonego rozwoju łańcucha dostaw; 2) rozwinąć umiejętności i poprawić jakość życia 500 000 robotników zatrudnionych w fabrykach dostawców do 2025 r. Wszystkie trzy cele zostały określone w odniesieniu do 2015 r. Cele te odzwierciedlają ciągłe dążenie HP do tworzenia etycznych, zrównoważonych, stabilnych łańcuchów dostaw – w branży IT i nie tylko. Pełen r

Historyczne połączenie firm Dell i EMC zakończone

Dodano: 09.09.2016, Źródło: Dell, Komentarze: 0

Firma Dell Technologies ogłosiła dziś zakończenie procesu połączenia z EMC Corporation. Tym samym powstała unikalna rodzina przedsiębiorstw dostarczających kluczową infrastrukturę pozwalającą organizacjom na dokonywanie cyfrowej transformacji, modernizację środowiska IT oraz skuteczną ochronę ich najcenniejszego zasobu – informacji. Nowopowstała firma to lider rynku, z rocznymi przychodami o wartości 74 miliardów dolarów, z szerokim portfolio technologii rozwiązujących problemy klientów w najszybciej rosnących obszarach, takich jak chmura hybrydowa, centrum danych definiowane programowo, infrastruktura konwergentna, platform-as-a-service, analiza danych, technologie mobilne i cyberbezpieczeństwo.

Superkomputery Dell stworzone z myślą o zaawansowanych programach badawczych

Dodano: 18.07.2016, Źródło: Dell, Komentarze: 0

Firma Dell poinformowała o udoskonaleniu portfolio usług wysokowydajnej infrastruktury obliczeniowej (HPC), dając tym samym dostęp do wszystkich korzyści jakie niosą ze sobą superkomputery.

HTC i T-Mobile wspierają kreatywne mikroprzedsiębiorstwa

Dodano: 12.02.2015, Źródło: HTC, Komentarze: 0

HTC i T-Mobile nawiązały partnerstwo w ramach projektu „zaREklamuj swój biznes”. Skierowana do mikroprzedsiębiorstw z całej Polski inicjatywa ma zachęcić do kreatywnego promowania swoich produktów na rynku.

Głównym zadaniem projektu jest dotarcie do małych firm, których właściciele, w oparciu o swoje pasje i zdobyte dotąd umiejętności chcą budować swój sukces. W efekcie, projekt ma ułatwić im skuteczniejsze dotarcie do klientów, a tym samym rozwój biznesu.

HTC już od dłuższego czasu zauważa niezwykle dynamiczny rozwój małego biznesu w Polsce. Mikroprzedsiębiorcy, choć pełni zapału i pomysłów, często poszukują dodatkowych środków na dalszy rozwój, a szczególnie tak potrzebną im promocję. Dlatego HTC postanowiło połączyć siły z T-Mobile, aby razem wyjść naprzeciw tym potrzebom.

Kuchnia gadżeciarza ? czyli ulubione programy kulinarne na wyciągnięcie ręki

Dodano: 31.10.2014, Źródło: KAZAM, Komentarze: 0

Mimo powszechnego dostępu do zasobów globalnej sieci, szerokich ofert abonenckich (z naciskiem na usługę multiroom), wciąż zdarzają się przysłowiowe wojny o pilota do telewizora. W przypadku, gdy chcemy obejrzeć najnowszy odcinek ulubionego serialu, zanim wejdziemy w szranki z pozostałymi domownikami, warto rozważyć alternatywne rozwiązania.  Rozwiązania, które zapewnią nam nieograniczony dostęp do kanałów telewizyjnych, nie tylko w domu, ale także w każdym innym miejscu. Jedną z nowatorskich propozycji, której zalety warto przybliżyć jest zaawansowany smartfon z wbudowanym tunerem DVB-T.

Mikser to nie wszystko
Kuchnia śladami Makłowicza,

Mobilny jak student

Dodano: 31.10.2014, Źródło: KAZAM, Komentarze: 0

Nie od dziś wiadomo, że studenckie życie wiąże się z częstymi przeprowadzkami. Ciągłe zmiany mieszkania zniechęcają do podpisywania długoterminowych umów z dostawcami usług internetowych i telewizji. Z pomocą przychodzą nowe technologie mobilne takie jak szybki Internet LTE czy tunery DVB T. W obu przypadkach wystarczy smartfon aby zaspokoić te dwie potrzeby. Zatem jakiego sprzętu użyć aby mieć pod ręką router i telewizję?

Mobilny Internet bez granic
Rodzimy rynek zaawansowanych telefonów komórkowych i tabletów jest już liczony w dziesiątkach milionów sztuk. Praktycznie każdy student posiada przynajmniej jedno z wyżej wymienionych urządzeń. Wspomniane gadżety nie służą już tylko do wykonywania połączeń czy wysyłania smsów.  Taki sprzęt może pełnić rolę aparatu cyfrowego, routera, telewizora a nawet konsoli do gier. Jednak większość z tych funkcji wymaga

8-calowy MultiPad Thunder 8.0i 3G

Dodano: 06.10.2014, Źródło: Prestigio, Komentarze: 0

Marka Prestigio wprowadza na rynek ośmiocalowy tablet MultiPad Thunder 8.0i 3G (PMT7787_3G), pracujący w oparciu o dwurdzeniową jednostkę Intel AtomZ2580 o taktowaniu 2GHz. Urządzenie wyposażono także w aparat główny 5MPx z pomocniczym autofokusem oraz Wi-Fi Direct.

MultiPad Thunder 8.0i 3G posiada ośmiocalowy wyświetlacz LCD IPS o proporcjach 16:10 i rozdzielczości 1280x800 pikseli, a obsługa wielu punktów dotyku zapewnia wydajny multitasking. Siłą nowego urządzenia Prestigio jest procesor Z2580 z rodziny Intel Atom. Jednostka ta oferuje dwa rdzenie taktowane 2GHz, co w połączeniu z 1GB pamięci RAM gwarantuje dobre osiągi w grach i płynne działanie multimediów.

Thunder 8.0i 3G to także zaawansowane możliwości komunikacyjne. Funkcja Wi-Fi Direct zapewnia łączność między urządzeniami z pominięciem routera lub punktu dostępowego, a moduł Bluetooth 4.0 odpowiada za szybki, bezprzewodowy transfer pl

Prestigo Grace - najzgrabniejszy smartfon na rynku

Dodano: 06.10.2014, Źródło: Prestigio, Komentarze: 0

Prestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej oraz akcesoriów, ma zaszczyt przedstawić najsmuklejszego smartfona w swoim portfolio produktowym.

Grace jest nazwą nowego smartfona, stworzonego przez Gionee i Prestigo, charakteryzującego się unikalnym designem oraz wydajnymi parametrami. Genialny 5.0” wyświetlacz Full HD (1920?1280) Super AMOLED pokryto taflą ochronnego szkła Gorilla Glass trzeciej generacji. Wyświetlacz może być obsługiwany w rękawiczkach oraz mokrymi rękoma dzięki super wrażliwemu czujnikowi Atmel. Prestigio Grace jest najsmuklejszym smartfonem w historii marki oraz jednym z nielicznych urządzeń z obudową mierzącą zaledwie 5.5 mm.

Prestigio jest wyjątkowym partnerem projektu Gionee’s Elife S5.5 w regionie centralnej i wschodniej Europy oraz w państwach CIS – ocenia William Lu, CEO Gionee.

Jesteśmy zaszczyceni owocną współpracą

Popularne pliki ostatnie 7 dni