programs.pl - strona główna
 |  Rejestracja

Stacje robocze, drukarki oraz wirtualna rzeczywistość. HP wspiera filmowców podczas 71. Festiwalu Filmowego w Cannes

Dodano: 15.05.2018, Źródło: HP, Komentarze: 0

HP jako oficjalny partner 71. Festiwalu Filmowego w Cannes dostarcza organizatorom kluczowe rozwiązania, pozwalające zadbać np. o stworzenie wielkoformatowych tablic informacyjnych czy sprawną pracę biura prasowego. Firma wspiera jednocześnie w procesie produkcji obiecujących filmowców, takich jak Hazel Hayes czy Eva Día.

HP  współpracuje z branżą filmową już od niemal 80 lat, co było widoczne chociażby w filmie „Fantazja” Disneya. Pomogliśmy tworzyć efekty specjalne w każdej produkcji, która zdobyła Oskara w przeciągu ostatnich dziesięciu lat – powiedział Nick Lazaridis, President, EMEA, HP Inc. – Gdy patrzymy na przyszłość filmu, zadanie przed nami stojące jest jeszcze większe. Chcemy, aby nasza technologia pomogła filmowcom, którzy ciągle starają się znajdować nowe możliwości.

H

HP odświeża linię urządzeń Pavilion - wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Dodano: 27.04.2018, Źródło: HP, Komentarze: 0

Firma HP Inc. przedstawiła nową generację komputerów konwertowalnych, przenośnych i stacjonarnych Pavilion. W najnowszej linii Pavilion zastosowano dopracowane materiały i wykończenia, przypominające te z urządzeń z segmentu Premium,  niewielkie obramowania ekranu i komponenty o wyższej wydajności, które zwiększają komfort pracy. Urządzenia Pavilion zadebiutowały na Coachella Valley Music and Arts Festival w Kalifornii, którego uczestnicy mają okazję wykorzystać ich moc do tworzenia unikalnych doświadczeń na pograniczu sztuki i muzyki.

NAS-y Asustora współpracują z nowymi dyskami

Dodano: 27.04.2018, Źródło: Asustor, Komentarze: 0

Asustor konsekwentnie wydłuża listę dysków kompatybilnych z jego NAS-ami.  Tym razem wśród obsługiwanych dysków znalazły się produkty firmy Western Digital.

Od lutego część NAS-ów Asustora oferuje wsparcie dla dysków 2.5” SATA III SSD od Western Digital. Mowa tu o urządzeniach o pojemności od 250 GB do 2 TB. Pełna lista dysków i kompatybilnych z nimi NAS-ów znajduje się na stronie producenta. Warto przy tym wspomnieć, że ze względu na ograniczenia systemu, maksymalna pojemność pojedynczego woluminu RAID dla modeli AS10, AS-2i AS-3, wynosi 16 TB.

Przy okazji producent postanowił przypomnieć o kilku ważnych kwestiach. Asustor zachęca do korzystania z oryginalnych dysków twardych – dzięki temu użytkownik uniknie problemów z

Dom czy biuro? Aplikacje Asustor gotowe na każdą okazję

Dodano: 27.04.2018, Źródło: Asustor, Komentarze: 0

Asustor Data Master, czyli w skrócie ADM, zaprojektowano tak, aby ułatwić życie użytkownikom a także wykorzystać jak najlepiej potencjał tych urządzeń. Wdrożony pomysł polega na automatycznej instalacji potrzebnych programów w zależności od naszych potrzeb. Dzięki temu przede wszystkim nie musimy ręcznie instalować aplikacji za aplikacją, co gwarantuje oczywiście oszczędność cennego czasu. Do wyboru mamy dwa zestawy dostępnych narzędzi.

Coś dla domu…
Przy pierwszym uruchomieniu NAS-a, jedną z dwóch dostępnych opcji będzie zestaw Domowych Aplikacji (Home/Personal Applications). Jej wybór spowoduje instalację programów przydatnych głównie z perspektywy codziennych zadań i rozrywki. W ten sposób szczególną uwagę przyłożono do szerokiej funkcjonalności multimedialnej. Zainstalowane zostaną m.in.: SoundsGood, LooksGood i PhotoGallery, pozwalając n

HP przedstawia HP LaserJet Pro M15 oraz M28 - najmniejsze drukarki laserowe w swojej klasie

Dodano: 05.04.2018, Źródło: HP, Komentarze: 0

Firma HP Inc., globalny lider w dziedzinie druku, przedstawiła nowe urządzenia z serii HP LaserJet Pro M15 i M28, najmniejsze na świecie drukarki laserowe w swojej klasie1, które oferują mikrorzedsiębiorstwom i małym firmom niezwykle szybki i produktywny druk, a przy tym zmieszczą się dosłownie wszędzie.

Stale zmieniające się modele biznesowe kreują zupełnie nowe zawody. Według World Economic Forum (WEF) małe firmy stanowią 99 proc. prywatnego sektora w Wielkiej Brytanii i 99 proc. wszystkich przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych. Podobnie sytuacja wygląda w Chinach, mikroprzedsiębiorstwa i samozatrudnieni przedsiębiorcy stanowią 94,2 proc. wszystkich firm w tym kraju.

Mikroprzedsiębiorstwa nigdy nie prosperowały tak dobrze, a współcześni przedsiębiorcy szukają produktów, które

HP przedstawia komputer stworzony z myślą o biurze przyszłości - HP Elite Slice for Meeting Rooms G2

Dodano: 27.03.2018, Źródło: HP, Komentarze: 0

Firma HP Inc. przedstawiła na targach Enterprise Connect 2018 technologie konferencyjne i rozwiązania do współpracy zaprojektowane z myślą o biurze przyszłości – najnowsze innowacje, które zmieniają naturę komputera osobistego i pozwalają efektywnie wykorzystać go w nowoczesnych miejscach spotkań. HP Elite Slice for Meeting Rooms G2 oraz zupełnie nowy, 55-calowy monitor konferencyjny 4K są częścią stale rozwijanego ekosystemu urządzeń konferencyjnych HP, bazujących na technologiach, dzięki którym współpraca staje się prostsza i bardziej wszechstronna.

Zbytnia pewność siebie naraża nas na cyberataki - hakerzy w 2017 roku ukradli 146,3 mld euro

Dodano: 14.03.2018, Źródło: Symantec, Komentarze: 0

Zbytnia pewność siebie oraz brak ostrożności w sieci to najczęstsze przyczyny podatności na ataki cyberprzestępców. Jak wynika z najnowszego raportu  2017 Norton Cyber Security Insights opublikowanego przez firmę Norton by Symantec (NASDAQ: SYMC) hakerzy w 2017 r. ukradli 978 milionom osób aż 146, 3 mld euro, biorąc pod uwagę 20 krajów objętych badaniem.

W minionym roku 98,2 mln Europejczyków (w 7 krajach objętych badaniem) padło ofiarą cyberprzestępczości, której koszty sięgnęły 23,3 mld euro, to więcej niż  PKB dziesięciu europejskich krajów[1]. Cyberprzestępczości doświadczyła jedna

Przyszłość opieki zdrowotnej z bezpiecznymi oraz inteligentnymi urządzeniami HP

Dodano: 07.03.2018, Źródło: HP, Komentarze: 0

Firma HP Inc. przedstawiła linię nowoczesnych urządzeń przeznaczonych dla instytucji opieki zdrowotnej. Nowa oferta HP zapowiedziana na targach HIMSS18 powstała w celu spełnienia specyficznych potrzeb dostawców usług opieki zdrowotnej, takich jak bezpieczeństwo pacjentów, organizacja pracy, rozwiązania telemedyczne oraz niezawodna ochrona danych. Nowe urządzenia to: notebook HP EliteBook 840 G5 Healthcare Edition, komputer All-in-One (AiO) HP EliteOne 800 G4 23.8 Healthcare Edition oraz monitor HP Healthcare Edition HC270cr Clinical Review Display.

Wacom przedstawia nowy tablet graficzny Intuos do kreatywnych zastosowań

Dodano: 07.03.2018, Źródło: Wacom, Komentarze: 0

Wacom zapowiedział dziś nową, znacznie zmodernizowaną wersję tabletu piórkowego Intuos dla początkujących twórców i entuzjastów. Nowy tablet Intuos z pakietem oprogramowania do rysowania, malowania i edycji obrazu to idealne wejście w świat sztuki cyfrowej. Każda osoba zainteresowana tworzeniem na poziomie cyfrowym będzie mogła cieszyć się naturalnym uczuciem pisania piórem po ekranie, poprawioną dokładnością i lepszymi możliwościami nawigacji online. To urządzenie w sam raz dla fanów komiksów i mangi, malarzy hobbystów oraz fotografików.

Wacom słynie z dostarczania swoim klientom najwyższej klasy technologii i kompletnych rozwiązań – powiedział Faik Karaoglu, Executive Vice President w Wacom Creative Business Unit. Wiemy, że tylko połączenie sprzętu i oprogramowania pozwoli na natychmiastowe działanie. Dlatego zaprosiliśmy czołowe firmy partnerskie zajmujące się oprogramowan

Odwiedź strefę OMEN by HP na Intel Extreme Masters 2018

Dodano: 01.03.2018, Źródło: HP, Komentarze: 0

Przełom lutego i marca to prawdziwe święto dla fanów gier komputerowych. Podczas drugiego weekendu Intel Extreme Masters 2018 w Katowicach odbędą się finały Counter Strike: Global Offensive oraz Starcraft II, z pulą nagród odpowiednio 500 i 400 tys. dolarów, w których wystąpią najbardziej utytułowane zespoły z całego świata. W minionym roku IEM odwiedziło 173 000 osób[1], pragnących spotkania ze znanymi graczami, influencerami oraz producentami sprzętu dla graczy. 

Profesjonalni gracze stali się gwiazdami, które przyciągają na turnieje rzesze fanów i milionowe inwestycje, e-sport już teraz generuje globalne zyski na poziomie 700 mln dolarów, a finały najważniejszych

Popularne pliki ostatnie 7 dni