programs.pl - strona główna
 |  Rejestracja

Tesla i AMD połączyły siły!

Dodano: 21.09.2017, Komentarze: 0

Tesla już od dawna próbuje stworzyć swój własny układ scalony, który trafiłby do autonomicznych pojazdów. Może się wydawać, że firma Elona Muska jest coraz bliżej osiągnięcia swojego celu. Tesla nawiązała bliską współpracę z firmą AMD oraz producentem układów GlobalFoundries. W internecie możemy znaleźć wiele pogłosek które mówią, że procesor jest już w fazie testów.Tesla i AMD są już blisko stworzenia specjalnego procesora, który będzie odpowiadał za przetwarzanie zadań z zakresu autonomicznej jazdy. Informacje przekazało CNBC, które bazuje na własnych źródłach. Prawdopodobnie osiągnięcie zamierzonego celu jnie jest zbyt odległe.Obie firmy już testują nowy układ scalony. Tesla zatrudniła nawet Jima Kellera, który wcześniej pracował w AMD czy Apple nad procesorami dla tych firm. Obecnie firma Elona Muska dysponuje już pierwszymi próbkami układu. Informacja ta szybko odbiła się skokiem w

HP wprowadza rozwiązania usprawniające pracę i rozszerza portfolio urządzeń Premium z rodziny Elite

Dodano: 21.09.2017, Źródło: HP, Komentarze: 0

Podczas „HP Reinvent World Partner Forum”, największego wydarzenia zrzeszającego partnerów globalnych HP, firma przedstawiła swoją wizję stworzenia rozwiązań zmieniających sposób, w jaki ludzie żyją i pracują, wprowadzając nowe notebooki oraz komputer All-in-One klasy Premium, wraz z innowacyjnymi monitorami i akcesoriami. W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej przenoszą się z miejsca na miejsce, nowy laptop HP Elite z serii 1000 oraz powiązane z nim rozwiązania powstały z myślą o umożliwieniu większej efektywności oraz sprawniejszej wymiany informacji, wykraczając poza niegdyś ograniczające cztery ściany biura.

X-Spect urządzenie które wie czym się ubrudziłeś lepiej od mamy!

Dodano: 18.09.2017, Komentarze: 0

Firma BOSH zajmująca się w głównej mierze produkcją pralek wypuszcza na rynek nowy produkt. Będzie to skaner który idealnie sprawdzi się w połączeniu z pralką. Po przyłożeniu do plamy będzie pokazywał czym się ubrudziliśmy, z jakiego materiału wykonane są spodnie lub koszula. Pomoże on na pewno młodym i niedoświadczonym gospodyniom domowym. Internaucie od razu pomyśleli, że produkt może mieć też zastosowanie w kuchni.

NOKIA 2 znamy już więcej szczegółów!

Dodano: 15.09.2017, Źródło: phonearena, Komentarze: 0

Chociaż cena smartfona Nokia 2 powinna być bardzo niska, specyfikacja nie zapowiada się najlepiej. Może poza wyjątkiem jednego punktu.

Nokia cały czas próbuje reaktywować swoją kiedyś dobrze prosperująca markę, ale nie wychodzi im to za dobrze. Głównie z racji faktu, że nowe modele nie rzucają na kolana. Niestety istnieje spore prawdopodobieństwo, że podobnie będzie z kolejnym.

Od pewnego czasu docierają do nas informacje o nowym modelu a mianowicie Nokia 2. Wygląda na to, że jego premiera zbliża się coraz większymi krokami. W sieci wylądowały bowiem rendery prezentujące wygląd urządzenia oraz konkretne informacje na temat specyfikacji.

Będzie to propozycja budżetowa, a zatem nikt nie powinien nastawiać się na nic rewelacyjnego. Nokia 2 posiadać ma między innymi 5-caowy wyświetlacz o rozdzielczości HD, procesor Qualcomm Snapdragon 212 oraz 1 GB RAM. Do tego niezmodyfikowany Android 7.1 Nougat.

Puchar Polski Cybersport przepustką do finału międzynarodowego turnieju OMEN by HP League of Legends Combat!

Dodano: 31.07.2017, Źródło: HP, Komentarze: 0

Wystartowała druga edycja Pucharu Polski Cybersport, której partnerem jest OMEN by HP. Finały zawodów zostaną rozegrane w czasie tegorocznej odsłony Poznań Game Arena. W Pucharze Polski Cybersport, którego partnerem jest OMEN by HP może wystartować każda chętna drużyna. Polscy zawodnicy będą konkurować ze sobą w takich grach jak Counter-Strike: Global Offensive , czy League of Legends.

Rywalizacja toczyć się będzie o 50 000 złotych –  po 25 000 złotych na każdy tytuł. Pierwszym etapem zmagań będą kwalifikacje, a dokładnie cztery otwarte turnieje, w których drużyny powalczą o punkty rankingowe. Do rozgrywek zaproszono też mistrzów poprzedniego sezonu oraz inne, rozpoznawalne na arenie krajowej ekipy: PRIDE i Team Kinguin w zmaganiach Counter Strike: Global Offensive oraz Pompa Team Yellow i Team 1 w League of Legends.

Profesjonalni gracze oczekują, że komputery, na k

HP Inc. do 2025 roku zapewni dostęp do edukacji ponad 100 milionom osób na całym świecie

Dodano: 07.07.2017, Źródło: HP, Komentarze: 0

W trakcie Festiwalu Global Citizen 2017, odbywającego się w Hamburgu, firma HP Inc. poinformowała, że w latach 2015-2025 będzie aktywnie angażować się w zapewnienie 100 milionom najbardziej potrzebującym dogodnych warunków do nauki. Tegoroczna edycja festiwalu przypadała w przeddzień Szczytu G20, podczas którego światowi przywódcy gromadzą się, aby rozmawiać o kwestii nierówności oraz promować zrównoważony rozwój.

Program HP stanowi wsparcie dla Celu 4 Zrównoważonego Rozwoju ONZ i wpasowuje się w cel firmy, jakim jest poprawienie dostępu do wysokiej jakości edukacji i ustawicznego kształcenia, zarówno w środowisku szkolnym, jak i poza nim, co zostało zarysowane w opublikowanym niedawno

"Do wielkich i małych projektów" - nowa kampania HP z udziałem Wojciecha Mecwaldowskiego

Dodano: 23.06.2017, Źródło: HP, Komentarze: 0

Firma HP Inc wystartowała z nową kampanią promującą urządzenie HP Deskjet GT 5820 All-in-One, której towarzyszy specjalny spot z udziałem aktora Wojciecha Mecwaldowskiego: https://www.youtube.com/watch?v=450vk_Vv6Is&feature=youtu.be

Scenariusz filmu reklamowego zakładał pokazanie głównego bohatera przez pryzmat dwóch światów: papierowego – świata wyobraźni, marzeń i celów oraz realnego – świata człowieka sukcesu i jego zrealizowanych planów. Wszystko zaczyna się od marzeń. Sukcesy zawodowe czy wymarzone podróże są możliwe, bo przyciąganie marzeń ma wielką moc. Zaczynamy od planowania, by za pomocą ołówka i kartki przenieść swoje marzenie na papier. Wojciech
Mecwaldowski w kampanii dla HP zaczął od wydrukowania swoich marzeń, ponieważ teraz koszty

HP przedstawia cele dotyczące łańcucha dostaw, wspierających pozytywne zmiany społeczno-środowiskowe

Dodano: 22.06.2017, Źródło: HP, Komentarze: 0

W połowie czerwca firma HP opublikowała raport dotyczący zrównoważonego rozwoju za 2016 r. – HP 2016 Sustainability Report. Raport przedstawia nowe inicjatywy, które mają ograniczyć jej globalny wpływ na środowisko poprzez 10-procentowe ograniczenie emisji gazów cieplarnianych (GHG) Zakresu 3 w łańcuchu dostaw do 2025 r.

Jednocześnie firma przedstawiła dwa cele dotyczące odpowiedzialności w łańcuchu dostaw: 1) podwoić udział fabryk w programach zrównoważonego rozwoju łańcucha dostaw; 2) rozwinąć umiejętności i poprawić jakość życia 500 000 robotników zatrudnionych w fabrykach dostawców do 2025 r. Wszystkie trzy cele zostały określone w odniesieniu do 2015 r. Cele te odzwierciedlają ciągłe dążenie HP do tworzenia etycznych, zrównoważonych, stabilnych łańcuchów dostaw – w branży IT i nie tylko. Pełen r

Historyczne połączenie firm Dell i EMC zakończone

Dodano: 09.09.2016, Źródło: Dell, Komentarze: 0

Firma Dell Technologies ogłosiła dziś zakończenie procesu połączenia z EMC Corporation. Tym samym powstała unikalna rodzina przedsiębiorstw dostarczających kluczową infrastrukturę pozwalającą organizacjom na dokonywanie cyfrowej transformacji, modernizację środowiska IT oraz skuteczną ochronę ich najcenniejszego zasobu – informacji. Nowopowstała firma to lider rynku, z rocznymi przychodami o wartości 74 miliardów dolarów, z szerokim portfolio technologii rozwiązujących problemy klientów w najszybciej rosnących obszarach, takich jak chmura hybrydowa, centrum danych definiowane programowo, infrastruktura konwergentna, platform-as-a-service, analiza danych, technologie mobilne i cyberbezpieczeństwo.

Superkomputery Dell stworzone z myślą o zaawansowanych programach badawczych

Dodano: 18.07.2016, Źródło: Dell, Komentarze: 0

Firma Dell poinformowała o udoskonaleniu portfolio usług wysokowydajnej infrastruktury obliczeniowej (HPC), dając tym samym dostęp do wszystkich korzyści jakie niosą ze sobą superkomputery.

Popularne pliki ostatnie 7 dni